Bośnia V 20-21.11.11

20-21 Listopada 2011

"Konflikt w Bośni wciąż trwa. Siły NATO starają się utrzymać względy spokój w regionie. Tymczasem w ostatnich dniach doszło do krwawych starać pomiędzy Bośniakami a Serbami.
W ich wyniku do Bośniakom udało się zdobyć sztab sił Serbskich stacjonujących w regionie oraz pojmać kilku ważnych oficerów.
Czy Serbowie odbiją jeńców, czy Bośniakom uda się przekazać ich siłom NATO, czy NATO doprowadzi serbskich oficerów przed trybunał sprawiedliwości, tego dowiemy się już w listopadzie."

Marines on mission: Sgt. J.Cravener „Atreides” , Pvt. M.Williams „Łyli” , Pvt. C.J.Hunt „Chris” , Pvt. M.Nowacki „Dracel” , Recruit T.Kowalczyk „Trejter” , Recruit P.Tomelka „lawl0” , Recruit K.Malinowska „Malina”

W milsimie Bośnia V organizowanego przez RIR byliśmy częścia MGPP staneliśmy po stronie Serbów.
Naszym zadaniem było odbicie naszych oficerów i generała z rąk Bośniaków.Był to sprawdzian dla nowych rekrutów i starych członków, rekruci wykazali chęć nauki i zapał do walki równą pełnoprawnym członkom, niestety ta misja była nieudana, zaraz po odbiciu generała wpadliśmy w zasadzkę zastawioną przez Nato.. po ok.10-15 min straciliśmy 60-70 % osbowego reszta została wzięta do niewoli i przetrwała cała symulacje..

Write by Pvt. C.J Hunt.

Comments are closed.